Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Gerflor

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Gerflor Group створює, виробляє і просуває на ринку інноваційні, декоративні та екологічно безпечні рішення в області вінілових підлогових покриттів і обробки стін. Ми розробляємо специфічні покриття для підлоги і покриття стін, що відповідають потребам застосування в будь-якій області на внутрішньому ринку: житлове будівництво, охорону здоров'я, освіту, спорт, роздрібна торгівля, промисловість, офіси, готельна індустрія і транспортні засоби. Жерфлор Груп об'єднує ряд широко відомих у всьому світі марочних назв продукції, таких як Taraflex®, Mipolam®, Tarabus®, Connor Sports®, Sportcourt® і Gradus®.

 

"ВПЕРЕД, GERFLOR"

ЛІДЕРСТВО В ОБЛАСТІ ІНЖЕНЕРНИХ РІШЕНЬ ПО пружності покриття для підлоги

Французька компанія Gerflor визнана фахівцем і світовим лідером в області розробки інженерних рішень, що стосуються пружних підлогових покриттів. Група створює, виробляє і просуває на ринку інноваційні, неперевершені за задумом і відповідають за екологію інженерні рішення з покриттям підлоги, а також додатковим елементам внутрішньої обробки інтер'єрів. Будучи провідним виробником вінілових і лінолеумних покриттів для покриття, загальновизнаним вже більш ніж в 100 країнах, компанія Gerflor постійно розвиває свою діяльність на нових ринках.

 

РІШЕННЯ, ВІДПОВІДАЮТЬ ЗА ЕКОЛОГІЮ

Компанія Gerflor пишається собою, оскільки є виробником підлогових покриттів, які несуть відповідальність за екологію. Всі виробничі майданчики Gerflor сертифіковані відповідно до ISO14001. Ми самі встановили високі стандарти, коли мова йде про якість навколишнього середовища. У всіх асортиментах нашої продукції компанія Gerflor застосовує використовувані повторно матеріали. Наше нове покоління вільно укладаються виробів зменшує використання клеїв і полегшує можливість вторинного використання та переробки при закінченні терміну служби виробу. Крім того, протягом усього терміну експлуатації наших виробів нескладно здійснювати їх технічне обслуговування та забезпечувати їх добру репутацію за багатьма визнаним в міжнародному масштабі програмами екологічного будівництва.

БАГАТОПРОФІЛЬНА

Джерелом мощі компанії Gerflor є спеціалізація за чотирма ключовими напрямками:
• Архітектура
• Декорування
• Спорт
• Технічна специфіка.
Поєднання цих напрямків надає нам унікальність і силу.

 

ЦІЛЕСПРЯМОВАНА ТА ДОСВІДЧЕНА КОМАНДА

Найціннішим нашим ресурсом є наші люди. Їх прихильність і ентузіазм в справі досягнення процвітання наших клієнтів є нашим основним активом. Співробітники компанії Gerflor є невід'ємною частиною досвіду відносин Gerflor з брендом. Ними керують загальноприйняті і часто добре відомі найважливіші принципи що робить їх здатними реалізовувати ідеї, бути контактними і шанованими, що володіють почуттям партнерства.

 

ВІДДАНІСТЬ ДО ПРОЦВІТАННЯ КЛІЄНТІВ

Наш бренд - це наша перспектива, його зростання обумовлене позитивним досвідом, створюваним для зацікавлених осіб, зокрема, наших клієнтів і наших працівників по всьому світу. Ми знову підтверджуємо цю перспективу день у день, щоб передбачити і забезпечити відповідність конкретним потребам користувачів, фірм-замовників, установників і дистриб'юторів, якими б вони не були. Це також покладає на нас обов'язок надавати сукупне якість і конкурентоспроможність для забезпечення процвітання наших клієнтів у всіх їх проектах.

Розгорнути
Вгору