Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Milliken

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Milliken

Килимова плитка Milliken - це поєднання передових технологій, унікального дизайну і чудового англійської якості компанії Milliken & Company.

Переваги килимової плитки Milliken.

Поряд з перевагами у використанні килимової плитки в цілому, килимова плитка Milliken має ряд власних, унікальних особливостей:

Підкладка ComfortPlus.

У 1997 році компанія Milliken розробила і запатентувала унікальну підкладку ComfortPlus. Milliken вперше використовувала цю підкладку для модульного килимового покриття, і з тих пір ця підкладка стала незмінним атрибутом килимової плитки.
Підкладка ComfortPlus складається з поліуретану, стисненого в супер щільну піну. За рахунок неї навантаження на покриття розподіляється рівномірно. Завдяки цьому, килимова плитка має високі показники відновлення після вдавлення - до 93%. Треба відзначити, що для килимового покриття на жорсткій основі цей показник при довгому навантаженні близький до нуля. Також, килимова плитка Milliken набагато стійкіша до дії стільців на колесах, незмінного атрибуту сучасного офісу.
ComfortPlus створює відчуття «комфортної м'якості» покриття при ходьбі, знижує навантаження на суглоби при ходьбі на 20% і підвищує звуковбирну здатність килимовій плитки до 36Db. Що в 1.5 рази вище, ніж у покриття на жорсткій основі.

Дизайн.

Компанія Milliken займається розробкою дизайнів для комерційних підлогових покриттів протягом багатьох років. Дизайнери Milliken стежать за світовими тенденціями в галузі художнього проектування інтер'єрів. Дизайни Milliken створюються спеціально для комерційних приміщень і відповідають останнім вимогам моди на килимові покриття у всьому світі. При створенні малюнка враховується напрямок падіння світла, поєднання різних кольорів однієї колекції і навіть вплив малюнка на підсвідомість людини з теорії біомімікрії, коли закони розвитку природи закладаються в створення продукції.
Завдяки «спрямованості» малюнка деяких колекцій, унікальний дизайн можна створити, укладаючи плитку в різному напрямку. Для простоти укладання, плитки марковані стрілками, що показують напрямок малюнка. Також, компанія Milliken готова зробити покриття по Вашому спеціальному дизайну від 5 кв. метрів всього за 10 днів без збільшення вартості покриття.

 

Технології виробництва.

У виробництві підлогового покриття Milliken використовуються три запатентовані технології: Teflon®, D-Stain ™, AlphaSan®.

 

Технологія Teflon®.

Як і у виробництві посуду, обробка тефлоном дозволяє створити «антипригарні» властивості покриттю. Технологія Teflon® знижує поверхневу напруженість волокон, за рахунок цього пил і бруд не пристають до ворсу, дозволяє легко чистити килим. Пролиті рідини не вбираються в покриття, а тримаються на поверхні, це так само значно полегшує його очищення. Обробка покриття тефлоном відбувається за складною технологією і при високій температурі. За рахунок цього тефлон довго не стирається і додатково захищає килим від зносу.

 

Технологія D-Stain ™.

Це спеціальна технологія, що дозволяє захистити непрофарбовані ділянки ворсу від зовнішнього впливу. Пролиті на покриття рідини (кава, соки, кола) легко видаляються при чищенні, не вбираються в ворс і не забарвлюють його.

 

Технологія AlphaSan®.

Технологія обробки покриття AlphaSan® надає покриттю унікальні антибактеріальні властивості. При обробки покриття препаратами, розробленими компанією Milliken на основі срібла, перешкоджають розвитку мікробів і грибків, які можуть викликати неприємний запах. Срібло використовуються як антибактеріальний матеріал більше 2000 років, при цьому воно абсолютно нешкідливо для людини. Технологія AlphaSan® відповідає міжнародному стандарту EC BiocidalProductsDirective 98/8 / EC.

Всі покриття Milliken мають гарантію 10-15 років (в залежності від колекції). Також, фабрика гарантує можливість дозамовити необхідну кількість плитки протягом 15 років з моменту покупки плитки, навіть якщо колекція була знята з виробництва.

Розгорнути
Вгору