Заснування компанії почалося в 2008 році, коли прийшов час індивідуального підходу до клієнтів в сфері підлогових покриттів. Основною метою керівників компанії якісне і своєчасне виконання вимог замовника, а також надання та постачання клієнта тільки якісної і довговічною продукцією.

Згодом, знайшовши виходи на європейських виробників, почалося здійснення доставок якісних матеріалів на ринок України і на об'єкти замовників. Далі слід було нарощування обсягів клієнтської бази і поставок матеріалів. Таким чином Компанія ТОВ «Прайм - Сервіс» стала стрімко розвиватися.

Завдяки своєму прагненню стати однією з кращих на ринку торгівлі покриттям для підлоги, забезпечуючи замовників тільки якісними матеріалами європейських стандартів і бездоганним сервісом, компанія почала лідирувати і бути ексклюзивним дистриб'ютором підлогових покриттів в Україні, таких відомих фабрик як Gerflor і Milliken, які виробляють тільки якісні ПВХ, ковролін і килимову плитку

 

Наша команда

Васечко Олександр Григорович (директор компанії ТОВ «Prime-Service»)

З 2002 року починав роботу в компанії Декор-сервіс. Після двох років роботи, визначивши для себе основні потреби ринку, вирішив організувати фірму, яка б змогла надати якісний товар і якісні послуги в сфері підлогових покриттів. У зв'язку з цим в 2008 році було створено підприємство ТОВ «Прайм-сервіс», яка в даний час є лідером на ринку підлогових матеріалів.

Орлов Костянтин (керівник відділу продажів комерційних покриттів)

З 2002 року почав працювати в сфері будівництва. У 2007 році перейшов в галузь підлогових покритів. На даний момент працює в компанії «Прайм-сервіс» і є основним постачальником з Європи в Україну підлогових покриттів фабрик Gerflor і Milliken.

Макеєва Ірина (експерт з покриттям підлоги)

Спеціалізація: покриття для готелів, ресторанів, навчальних і медецинские установ, а також для офісних приміщень.

 

Самойленко Анна (менеджер з продажу підлогових покриттів)

У сфері працює з 2015 року. З 2018 року почала роботу в компанії ТОВ «Прайм-сервіс».